Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışan Tanıtım Ofisimiz, tercih dönemindeki öğrencilere ve lise kademesinde halihazırda eğitim gören öğrencilere yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır. 

Bu doğrultuda tanıtım ofisimiz;
-Çeşitli kariyer/tercih günleri kapsamında öğrencilerle buluşmakta,
-Doğru tercih temasında bilgilendirici-akademik seminerler vermekte,
-Üniversite tanıtım gezileri düzenlemekte,
-Ufuk Üniversitesi Tanıtım Günleri organizasyonlarını yönetmektedir.

(Broşür, dergi ve farklı materyal istekleri, tanıtım organizasyonları ve seminerler için lütfen mail atınız.)

 

Faaliyetlerimiz

Keçiören Belediyesi "Kariyer Günleri" Organizasyonu

Keçiören Belediyesi'nin düzenlediği "Kariyer Günleri" organizasyonu kapsamında üniversite tercihi yapacak öğrencilerimizle buluştuk.

Üniversite Tanıtım Fuarı Etkinliği

"Üniversite Fuarı" Kapsamında Ankara Sınav Okulları'nın konuğu olarak öğrenci adaylarımızla buluştuk

Ümitköy Final Akademi Anadolu Lisesi Tanıtım Etkinliği

Üniversite tanıtım faaliyetlerimiz kapsamında Ümitköy Final Akademi Anadolu Lisesi'ni üniversitemizde ağırladık. Hukuk, PDR ve Psikoloji bölümlerimiz ile ilgili kariyer seminerlerimizin yanı sıra, öğrencilerimizle birlikte kampüs turumuzu da gerçekleştirdik.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Sanal Duruşma Dersi Etkinliği

İncek Kampüsümüzde Ortadoğulular Eğitim Kurumları 12. sınıf öğrencileriyle birlikteydik. Kampüs gezimizi gerçekleştirdikten sonra, yarının hukuk fakültesi öğrenci adaylarıyla birlikte, Dr.Öğr.Üyesi Hakan KIZILARSLAN'ın yönettiği kurgusal duruşma dersine katıldık.

Çözüm Koleji Semineri

Üniversitemiz Eğitim Fakültemiz Öğretim Üyeleri Dr.Başak KARATEKE ve Dr.Burcu TİBET ile birlikte Çözüm Koleji öğrencileriyle sınav kaygısı konulu seminerde buluştuk.

Aşiyan Koleji Kurgusal Duruşma Etkinliği

İncek Kampüsümüzde Aşiyan Koleji öğrencileriyle birlikteydik. Kampüs gezimizi gerçekleştirdikten sonra, yarının hukuk fakültesi öğrenci adaylarıyla birlikte, Dr.Öğr.Üyesi Hakan KIZILARSLAN'ın yönettiği kurgusal duruşma dersine katıldık

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Rehberlik Çalıştayı

Ortadoğulular Eğitim Kurumları II. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Çalıştayı, Kurum Psikolojik Danışmanlarının Katılımıyla İncek Kampüs Konferans Salonumuzda Gerçekleştirildi.

TED Kariyer Günleri

TED Ankara Koleji tarafından gerçekleştirilen "Üniversite Tanıtım Fuarı"nda öğrencilerle buluştuk

Ankara Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı

Ankara'daki pek çok farklı liseden öğrencilerin katıldığı Ankara Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı'na katılarak, üniversitemizin bölümleri ve mesleki olanaklar hakkında bilglendirmelerde bulunduk

Kavram Koleji Tanıtım Etkinliği

Kavram Koleji Öğrencilerini, Tanıtım Faaliyetleri Kapsamında Üniversitemizde Ağırladık.

Kampüs Koleji Tanıtım Etkinliği

Kampüs Koleji Öğrencilerini Üniversitemiz Tanıtım Faaliyetleri Kapsamında Üniversitemizde Ağırladık.

Kavram Koleji Tanıtım Etkinliği

Bu hafta, Ufuk Seminerleri kapsamında, Kavram Koleji'nin konuğu olduk. Seminerde, kaygılarımız, yaklaşan sınavlar ve gelecek hakkında Kavram Koleji öğrenciyle bilgi alışverişinde bulunduk.

Sınav Koleji Tanıtım Etkinliği

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Dr.Başak Karateke, tanıtım faaliyetlerimiz kapsamında Ankara-Ovacık Sınav Anadolu ve Fen Lisesi'nin konuğu oldu

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tanıtım Günleri

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Üniversite Tanıtım Günleri" ne katılım sağladık.

2021-2022 Tanıtım Günleri

Tanıtım Günlerimizi İncek ve Balgat Kampüsümüzde Gerçekleştirdik.

Atatürk Anadolu Lisesi Tıp Fakültesi Tanıtım Etkinliği

13 Temmuz 2021 saat 14.00'da "Tıp Eğitiminde Yeni Ufuklar" konulu online panel ile, Atatürk Anadolu Lisesi'ne konuk olduk

Vecihi Hürkuş Anadolu Lisesi Tanıtım Etkinliği

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanımız Prof.Dr.Şebnem GÜLEN ve Tıp Fakültesi Dekan Yardımcımız Doç.Dr.Berkay EKİCİ Vecihi Hürkuş Anadolu Lisesi (eski ismiyle Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi) öğrencileriyle buluştu. Tıp Fakültemiz ile ilgili öğrencilere bilgilendirmelerde bulunan hocalarımız, soru-cevap kısmında öğrencilerin merak ettikleri tüm soruları cevapladı.

Çözüm Koleji Tanıtım Etkinliği

Dr.Başak Karateke, "YKS Sürecinde Kaygı" konulu seminerle Çözüm Koleji öğrenci ve velileriyle buluşuyor. MS Teams üzerinden , 15 Haziran Salı saat 20:00'da gerçekleştirildi.

Gazi Anadolu Lisesi Tanıtım Etkinliği

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şebnem GÜLEN ve Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Berkay EKİCİ, "Gazi Anadolu Lisesi Kariyer Günleri" kapsamında, öğrencilerle buluştu.

Genç Ufuk Anadolu Lisesi Tanıtım Etkinliği

Tanıtım faaliyetlerimiz "YKS SÜRECİNDE KAYGI" konulu seminerle devam ediyor. Dr. Başak KARATEKE'nin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik 23 Mayıs Pazar saat 16:00'da, MS Teams üzerinden gerçekleştirildi.

TED Koleji Tanıtım Etkinliği

Tanıtım faaliyetlerimiz kapsamında Fen-Edebiyat Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr.Funda KUTLU, TED Konya Koleji öğrencileriyle buluştu. "Pandemi ve Kaygı" konulu seminer, 10 Mayıs 2021 tarihinde http://bit.ly/tedufuk bağlantısı üzerinden gerçekleştirildi.

Maya Koleji Tanıtım Etkinliği

Eğitim Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Başak KARATEKE, Maya Koleji öğrencileriyle "Ailece Geri Saymak: Sınav Kaygısı" konulu etkinlikte buluştu.

Sınav Anadolu Lisesi Tanıtım Etkinliği

Eğitim Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Başak KARATEKE, Maya Koleji öğrencileriyle "Ailece Geri Saymak: Sınav Kaygısı" konulu etkinlikte buluştu.